Fotka masáže

Joy Show masáž

Nech se hýčkat od jedné z našich masérek a zažij tu pravou euforii erotické masáže na vlastní kůži. Vždy příjemná atmosféra, energie plná erotiky a tématicky vybavené prostory pro ten nejintenzivnější zážitek.

Zobrazit ceny

Průběh masáže

Jiskra začíná už po vašem příchodu do salonu a prvnímu pohledu do očí masérky, která je v sexy prádle a župánku. Pro začátek vás masérka poprosí aby jste se vysprchoval je možná i společná sprcha poté vás odvede na pokoj kde si vás uloží na postel a něžnými pohyby začne hladit až mírně šimrat po celém těle a ujistí se zda jste uvolněný a začínáte relaxovat.

Následně masérka začne nanášet horký olej na každý centimetr vašeho těla a také pomalu začne nanášet olej na své sexy nažhavené tělo a to doslova musíte vidět v odrazu zrcadel. Poté vás bude masírovat celým svým nahým tělem. Při otočení na záda vás čeká naprosto úžasná jízda masérka se začne věnovat intenzivní masáží penisu a varlat přitom sama nebo za pomocí nejrůznějších hraček si hraje sama ze sebou a takto až do úplného konce a oboustranného vyvrcholení které vám doslova vezme dech.

Fotka pokoje

Pravidla masáže

Erotická masáž NENÍ poskytování sexuálních služeb. Orální či klasický sex není součástí masáže. Není možné ani za příplatek. Naopak, návrhy tohoto typu uráží masérku a může masáž ukončit.

Ceník služeb

60 minut

- 1500 Kč

90 minut

- 2100 Kč

120 minut

- 2800 Kč