Fotka masáže

Klasická erotická masáž

Nech se hýčkat od jedné z našich masérek a zažij tu pravou euforii erotické masáže na vlastní kůži. Vždy příjemná atmosféra, energie plná erotiky a tématicky vybavené prostory pro ten nejintenzivnější zážitek.

Zobrazit ceny

Průběh masáže

Jiskra začíná už po vašem příchodu do salonu a prvnímu pohledu do očí masérky, která je v sexy prádle a župánku. Pro začátek vás masérka poprosí aby jste se vysprchoval je možná i společná sprcha poté vás odvede na pokoj kde si vás uloží na postel a něžnými pohyby začne hladit až mírně šimrat po celém těle a ujistí se zda jste uvolněný a začínáte relaxovat.

Následně vás masérka začne pomalu mazat horkým olejem po celém těle a nevynechá ani malinký centimetr. Následuje masáž nohou, lýtek a zadní strany stehen která muže byt jak jemná tak i tvrdší. Poté masérka začne masáž hýždí a zad která už je více intenzivní a končí masáži ramen a krku, nakonec si vás masérka otočí na záda a začne nanášet olej na vaše třísla, varlata a penis který začne důkladně masírovat, až do uvolnění. Masérka je po celou dobu nahá a doteky jsou povoleny.

Fotka pokoje

Pravidla masáže

Erotická masáž NENÍ poskytování sexuálních služeb. Orální či klasický sex není součástí masáže. Není možné ani za příplatek. Naopak, návrhy tohoto typu uráží masérku a může masáž ukončit.

Ceník služeb

60 minut

- 1800 Kč

90 minut

- 2400 Kč

120 minut

- 3000 Kč