Fotka masáže

Lingam masáž

Nech se hýčkat od jedné z našich masérek a zažij tu pravou euforii erotické masáže na vlastní kůži. Vždy příjemná atmosféra, energie plná erotiky a tématicky vybavené prostory pro ten nejintenzivnější zážitek.

Zobrazit ceny

Průběh masáže

Slovní spojení "lingam" pro ty méně zkušené,i pro ty,kteří by třeba nevěděli co toto slovní spojení přináší. Jednodušše řečeno se jedná o mužské přirození. Lingam jako takový,je intenzivní masáž penisu. Kdy se masérka převážně věnuje po celou dobu vaším intimním partiím, vnitřní straně stehen a okolí. U této masáže nejde pouze o techniku,ale především také o celkovou filozofii nezištného dávání. Lingam masáž se zkládá z více jak dvaceti technik. Těmi hlavními jsou - Hlazení,chvění,tlak a tah. Co jsi tedy pod touto masáži představit?

Po vašem příchodu,co Vás masérka přivítá v prádle,a lehkém župánku, Vás odvede do sprchy. Po sprše Vás čeká připravena s horkým olejem a svou maličkosti,a je připravena se Vám naplno věnovat. Vy zaujmete vhodnou polohu pro tuto masáž,aby jste se cítil co nejlépe. Uvolněně a pohodlně. Poté masérka nanese horký olej na vaše intimní partie a okolí. Masérka chytne kořen penisu,a jemně ho stiskne. Přejíždí po něm nahoru a dolů. Střídavými pohyby rukou. Ovšem tak,aby byl průběh plynulí. Obručmo masérka zapojuje i pohyby do vnitřní strany stehen a okolí penisu. Takto intenzivně masáž probíhá,až do úplného vyvrcholení.

Fotka pokoje

Pravidla masáže

Erotická masáž NENÍ poskytování sexuálních služeb. Orální či klasický sex není součástí masáže. Není možné ani za příplatek. Naopak, návrhy tohoto typu uráží masérku a může masáž ukončit.

Ceník služeb

60 minut

- 2200 Kč

90 minut

- 3000 Kč

120 minut

- 4200 Kč