Fotka masáže

Masáž pro Páry

Nech se hýčkat od jedné z našich masérek a zažij tu pravou euforii erotické masáže na vlastní kůži. Vždy příjemná atmosféra, energie plná erotiky a tématicky vybavené prostory pro ten nejintenzivnější zážitek.

Zobrazit ceny

Průběh masáže

Přijdete k nám a potká vás jedna nebo dvě naše masérky, které jsou oblečené v sexy prádle a županu. Nejprve vás dívky přivedou do místnosti, kde si s nimi můžete popovídat, poté budete požádáni, abyste šli společně do sprchy, poté vás přivedou do místnosti, kde můžete ležet se svou druhou polovinou na posteli, masáž a vaše relaxace začne.

Pokud si vyberete dvě dívky, pak každá bude masírovat Vás a Vaši slečnu, masérky můžou také měnit. Masérka pak začne natírat horkým olejem každý centimetr vašeho těla a také pomalu začne natírat své sexy rozpálené tělo a vy byste měli doslova vidět její odraz v zrcadlech. Poté Vás namasírují po celém nahém těle. Po převalení na záda se začnou soustředit na penis, bradavky a klitoris, který masírují i rukama a tělem a zůstanou až do intenzivnější manuální masáže, při které vyvrcholíte a dočkáte se naprosté rozkoše. Kdykoli také můžete dívkám říct, aby vás nechaly na pokoji, aby se mohly oddávat milostným hrátkám a ukončit Vaši masáže vrcholem.

Fotka pokoje

Pravidla masáže

Erotická masáž NENÍ poskytování sexuálních služeb. Orální či klasický sex není součástí masáže. Není možné ani za příplatek. Naopak, návrhy tohoto typu uráží masérku a může masáž ukončit.

Ceník služeb

60 minut

- 3500 Kč

90 minut

- 4500 Kč

120 minut

- 5500 Kč