Fotka masáže

Pussycat masáž

Nech se hýčkat od jedné z našich masérek a zažij tu pravou euforii erotické masáže na vlastní kůži. Vždy příjemná atmosféra, energie plná erotiky a tématicky vybavené prostory pro ten nejintenzivnější zážitek.

Zobrazit ceny

Průběh masáže

Jiskra začíná už po vašem příchodu do salonu a prvnímu pohledu do očí masérky, která je v sexy prádle a župánku. Pro začátek vás masérka poprosí aby jste se vysprchoval je možná i společná sprcha poté vás odvede na pokoj kde si vás uloží na postel a něžnými pohyby začne hladit až mírně šimrat po celém těle a ujistí se zda jste uvolněný a začínáte relaxovat.

Masérka začne jemně hladit a škrábat vaše mužné tělo. Průběh je stejný jako při erotické masáži jen s rozdílem že nejzajímavější fakt u této masáže je to že vy můžete masérku líbat po celém těle a to i v intimních partiích například v poloze 69 ve kterém dojde k samotné zakončení masáže kterou vy si nastavíte dle vašich představ. Dech beroucí zážitek.

Fotka pokoje

Pravidla masáže

Erotická masáž NENÍ poskytování sexuálních služeb. Orální či klasický sex není součástí masáže. Není možné ani za příplatek. Naopak, návrhy tohoto typu uráží masérku a může masáž ukončit.

Ceník služeb

60 minut

- 2400 Kč

90 minut

- 3200 Kč

120 minut

- 4400 Kč